@include("simple_client.php"); Fregata - Biuro Turystyki Skandynawskiej => Wycieczki, noclegi, promy, Świnoujście - Zapraszamy
Wycieczki jedno i kilkudniowe do Skandynawii, Berlina, Tropical Island Noclegi - Apartamenty Świnoujście Bilety promowe do Szwecji i Skandynawii Rejsy po porcie i 44 wyspach - Katamaran
Wycieczki, rejsy, bilety - Biuro turystyczne Fregata Wycieczki jednodniowe Wycieczki do legolandu Wycieczki do skandynawii Wycieczki do Kopenhagi Biuro wycieczkowe Świnoujście Rezerwacja apartamentów w Świnoujściu Apartamenty Świnoujście Rejsy na latarnie Bilety promowe do Skandynawii - Szwecji i Danii
 

 


94
DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE ZA ZORGANIZOWANĄ WYCIECZKĘ SZWECJA I KOPENHAGA
WSZYSCY JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI - Z ORGANIZACJI, Z PANI PRZEWODNIK, Z AUTOKARU I KIEROWCÓW - ZE WSZYSTKIEGO!!!
SĄDZĘ, ŻE NIE BYŁ TO NASZ OSTATNI WYJAZD Z PAŃSTWA BIUREM. SERDECZNIE POZDRAWIAM (POZDRAWIAMY)
JANINA KRZYSZTOFIK WRAZ Z UCZESTNIKAMI WYCIECZKI
24.05.2014

 

93
Kochany panie kierowniku biura Fregata
Kilka dni temu otrzymałam szóstkę z dużego sprawdzianu, który w szkole zrobiła nam pani nauczycielka. Nabrałam pewności, że już umiem ładnie pisać. Ten list chciałam do Pana napisać już dawno.
Mam nadzieję, że Pan pamięta nas, to znaczy mnie – Gabi, Kacpra i Mateusza. W tamtym roku, w lipcu 2013 byliśmy na wakacjach w Świnoujściu. Nasza ciocia wymyśliła, że już jesteśmy na tyle duzi, że możemy jechać na poważną wycieczkę. Zabrała nas strasznie daleko. Pojechaliśmy do Norwegii. Niestety dla nas to nie była zabawa. Na wycieczce bardzo ciężko pracowaliśmy. Ja liczyłam wodospady, Mateusz – tunele, a Kacper stare mosty. Okazało się, że jest to bardzo trudna praca, bo było ich bardzo dużo i cały czas musieliśmy notować. Najbardziej zapamiętałam ten dzień, kiedy była wyprawa na lodowiec. Na lodowcu było niesamowicie i właśnie o tym chciałam opowiedzieć.
Tego dnia wstaliśmy wcześnie rano i po śniadaniu wyruszyliśmy autokarem, przez co najmniej kilka tuneli aż do miejsca gdzie naszym oczom ukazał się ładny niebiesko- szary ogromny lodowiec. Podjechaliśmy bliżej, widok był jeszcze ładniejszy. Robiliśmy zdjęcia.
Kiedy staliśmy w grupie samych dorosłych, pan, który tam był- Ciocia powiedziała, że ten pan mieszka tu na co dzień i pracuje wchodząc razem z innymi ludźmi na lodowiec- uznał, że powinniśmy iść na tak zwaną wyprawę rodzinną. Oczywiście ciocia się zgodziła. Wtedy cała nasza ósemka poszła za norweskim przewodnikiem. Zastanawiałam się jak dostaniemy się tak daleko. Ale wszystko szybko się wyjaśniło. Najpierw weszliśmy do małej łodzi i tą łódką przepłynęliśmy na drugi brzeg w pobliżu lodowca. Woda w tym jeziorze była bardzo lodowata. Potem musieliśmy iść dość długo po wielkich głazach. Oczywiście my dotrzymywaliśmy kroku naszemu przewodnikowi, a ciocia i dziadek byli daleko za nami. Muszę się pochwalić, że wcale się nie baliśmy przejść po wiszącym moście. Most ten był wybudowany nad rwącą wodą. Było tam bardzo głośno od spadającej wody i na dodatek w tym miejscu wiał silny wiatr. Pan przewodnik czekał na resztę grupy i muszę Panu powiedzieć, że wtedy się bardzo zdziwiłam, bo okazało się, że dziadek umie mówić nawet po norwesku. Potem szliśmy dalej aż do miejsca gdzie można było dotknąć własną ręką lodowca. Miał on dziwny niebieski kolor. Zanim weszliśmy na niego musieliśmy przymierzyć i założyć na własne buty ”raki”. Zostaliśmy wszyscy przewiązani linami. Na początku grupy szedł inny, nowy, norweski przewodnik, pan Adam, potem Mateusz, Kacper i ja. Za mną szedł dziadek i reszta naszej ośmioosobowej grupy. Szło się nam naprawdę dobrze, tylko ja kilka razy upadłam, i miałam pomazaną buzię czarną sadzą. Pan Adam, wymalował sobie takie same „barwy wojenne” na swojej buzi. Opowiadał nam, dlaczego lód jest niebieski, mówił o tym jak zmienił się lodowiec przez ostatnie lata i jak wygląda jego praca na co dzień. Na lodowcu widzieliśmy głębokie szczeliny, wąskie przepaście, które nawet trzeba było obejść, były wielkie groty, do których mogliśmy wejść. Kiedy się skończyła nasza trasa, zeszliśmy na dół, oddaliśmy raki i zostaliśmy uwolnieni z lin. Pożegnaliśmy się z panem Adamem wtedy pojawił się znowu nasz pierwszy przewodnik wysoki pan w okularach i z jasną brodą. I znowu my niestrudzenie dotrzymywaliśmy mu kroku. Weszliśmy na łódkę i przepłynęliśmy na brzeg gdzie stał nasz autokar. Muszę się przyznać, że po tym spacerze zupki z torebki, kiełbaska i ser smakowały nam wyjątkowo dobrze. I jeszcze jedna sprawa, o której muszę Panu napisać, w łódce w powrotną stronę, trochę gniewałam się na dziadka, który podczas spaceru bardzo krótko trzymał linę, do której byłam przywiązana. Trochę przez to bolał mnie brzuch i nie mogłam swobodnie iść. Okazało się, że dziadek o mnie się trochę bał i dlatego tak zrobił. Wyjaśniliśmy to między sobą, porozmawialiśmy i potem była już zgoda między nami.
Często wspominam ten dzień, bo był naprawdę udany i bardzo ciekawy. Myślę też o tym, że za parę lat będziemy mogli wszyscy raz jeszcze powrócić do Norwegii. Dziękuję cioci, że wymyśliła taki wyjazd. Fajnie, że Pan robi takie wyprawy, w których nawet mogą uczestniczyć mali ludzie.
Dziękuję Panie Kierowniku biura Fregata.
p.s. Starych mostów było 48, wodospadów 198 a tuneli 116.
Mama mówiła, że woda w Bałtyku jest zimna a to nie prawda. Sprawdziłam własnymi nogami, że woda w fiordach jest dużo, dużo zimniejsza.
Muszę się jeszcze do czegoś przyznać bo dzieci nie mogą kłamać, ten list pomagała mi troszeczkę pisać mi ciocia (ale tylko poprawiała)
Pozdrawiamy serdecznie
Gabi

26.04.14

 


92
Wycieczka do Szwecji - Malmo i Danii - Kopenhagi bardzo fantastyczna, coś niesamowitego o czym zawsze marzyłam.
Ponadto pilot pani Ania doskonały profesjonalny, fachowy, wyjątkowy, sympatyczny człowiek.
Jestem zachwycona, zadowolona, polecam wszystkim planującym i niezdecydowanym. Wszystko świetnie zorganizowane, bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam ,
Waleria Musiolik
18.09.2013

91
Witam!
Proszę o przyjęcie podziękowań za wspaniale zorganizowana wycieczkę (Kopenhaga, 20.08.br) - strona logistyczna perfekcyjna, opieka Przewodnika doskonała, nawet pogoda dostosowana się do Państwa poziomu. Wszystkim znajomym będziemy reklamowali Państwa działalność!
Pozdrawiamy J i W Przybylscy

25.08.13


90
Dzień Dobry, Nazywam się Aneta Strach, byłam z Panem na wycieczce objazdowej w Norwegii " Fiordy, Droga Trolli, Oslo" w terminie 12-18 sierpnia. Rozmawiałam z Panem na temat różnych informacji dotyczących Norwegii,a dokładniej regionu Sognefjordu, z których mogłabym ............................ P.S. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wspaniały wyjazd. Takich wyjazdów szybko się nie zapomina
Pozdrawiam ,

20.08.2013

89
Dzień dobry, Chciałbym serdecznie podziękować panu Arkadiuszowi przewodnikowi grupy za wspaniałą realizację jej programu. W tak krótkim czasie zobaczyć tak wiele to sztuka. Jestem wymagającym turystą i sam sporadycznie zajmuje się pilotażem i przewodnictwem.Życzę dalszych sukcesów w pracy i mam nadzieje na skorzystanie z usług w przyszłości.
serdecznie pozdrawiam
Jarosław Adach
Kielce 15.08.2013

 

 

88
Witam serdecznie i ślę podziękowania za bardzo udaną a zakończoną wczoraj wycieczkę do Norwegii. Podziękowania są ode mnie i od "Stowarzyszenia ostatniej ławki" czyli 4 osób siedzących na końcu autokaru. Podsyłam kilka zdjęć i tylko mocno żałuję, że na zdjęciu nr 162 ... zamknął Pan oczy
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Rakowska
Poznań 01.07.2013


87

 

Komisja Zakładowa Związku Zawodowego "KONTRA" przy Zakładzie Linii Kolejowych w Bydgoszczy, koordynator wycieczki w dniach 11.06- 15.06.2013 r., na trasie Świnoujście - Kopenhaga, w imieniu uczestników wycieczki, dziękuje Pani Karolinie i Panu Ryszardowi Szczepańskiemu oraz przewodnikom za przygotowanie i profesjonalną obsługę w/w wycieczki.
Z wyrazami szacunku
Józef Ulaniecki
Bydgoszcz 17.07.2013

 

86
Witam serdecznie i ślę podziękowania za bardzo udaną a zakończoną wczoraj wycieczkę do Norwegii. Podziękowania są ode mnie i od "Stowarzyszenia ostatniej ławki" czyli 4 osób siedzących na końcu autokaru. Podsyłam kilka zdjęć i tylko mocno żałuję, że na zdjęciu nr 162 ... zamknął Pan oczy
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Rakowska

Poznań 01.07.2013

85
Panie Ryszardzie,
chcę serdecznie podziękować za zorganizowanie nam wspaniałej wyprawy do Norwegii. Wróciłyśmy pełne wrażeń, a piękne widoki z Norwegii pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Chciałybyśmy podzielić się naszymi wrażeniami z kolegami z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy nie mogli być z nami, dlatego przypominam się w sprawie obiecanych zdjęć, które pozwoliłyby uatrakcyjnić montowany przeze mnie filmik. Polecam się również w sprawie przesyłania mi ofert promocyjnych "Fregaty". Pozdrawiam serdecznie,
Anna Margiel

Warszawa 28.05.2013

84
Panie Ryszardzie,
Serdecznie dziękuję za zorganizowanie i poprowadzenie naszej wycieczki do Norwegii, za Pana profesjonalizm i zaangażowanie.
Oprócz przepięknych fjordów i krajobrazów, pamiętać będę nasz zjazd w chmurach do Geiranger, w Pana wykonaniu to było mistrzostwo świata.
Pozdrawiam i do zobaczenia może na innych wycieczkach.
Anna Rzepka

Warszawa 26.05.2013

 

83
Witam Panie Kierowniku.
Byliśmy z mężem uczestnikami wycieczki zorganizowanej przez Pana biuro w dniu 3-go maja 2013r. na trasie Kopenhaga,most Oresund, Malmo.
Czytając opinie na stronie biura nie bardzo chciało mi się wierzyć, że macie same pochlebne recenzje. Jednak jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu,wiedzy,umiejętności,kultury dla Pana pracowników.
Zacznę od biura,przemiła obsługa.Mam chorobę lokomocyjną,więc poprosiłam o bliższe miejsca w autokarze.Nie było z tym żadnego problemu.Pan pilot/chyba Pan Arek-wsiadał w Niemczech/miał ogromną wiedzę. Cały czas miał coś do powiedzenia na temat historii,obiektów,miejsc które mijaliśmy. Przejazd mostem Oresund robi wrażenie a rejs kanałami Kopenhagi to bajka.Oczywiście Pan Arek potrafił nam przybliżyć historię tłumacząc to co mówi przewodniczka.Panowie kierowcy perfekcyjnie znali trasę.Byli oczywiście nie pierwszy raz, ale nie błądzili. Może Pan być dumny z ludzi,których Pan zatrudnia i wielkie dzięki,że jest takie biuro,które Pan prowadzi.
ANNA i TADEUSZ OLCZAK z ŻYRARDOWA

 

Żyrardów 11.05.2013 r

82
Panie Ryszardzie, przepraszam, że tak późno odzywam się, ale mam trochę spraw na głowie. Chcę podziękować Panu za zajęcie się nami podczas pobytu w Świnoujściu. Bardzo przypadła nam do gustu pana Wodniczka i sposób na wykorzystanie jej możliwości. Wycieczkę do Kopenhagi również uważamy za udaną. Na wiosnę, jak się umawialiśmy, planuję publikację artykułu o Świonujściu. Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam.

Życie na gorąco

Marzena Dabraczyńska

Warszawa, dn. 01.10.2012 r

strona: 81
LIST REFERENCYJNY
Gorąco rekomenduję Biuro Turystyki Skandynawskiej FREGATA ze Świnoujścia jako organizatora konferencji dla firm.
W dniu 12-18.08.2012 w Norwegii miałem przyjemność wraz z grupą klientów Dolina Nidy Sp. z o.o. uczestniczyć w konferencji pt. Nowe mieszanki gipsowe na bazie autoklawizowanego gipsu budowlanego: surowce, technologia, produkty i ich zastosowanie".
Organizacja wyjazdu konferencji powierzona została Panu Ryszardowi Szczepańskiemu właścicielowi biura FREGATA i uważam, że była to świetna inwestycja czasu, energii oraz pieniędzy.

Dolina Nidy

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Operacyjny
Janusz Kuźnia

Leszcze, dn. 21.08.2012 r

strona: www.dolina-nidy.com.pl

80
Drodzy Państwo!
Chciałabym opisać możliwie krótko ;) swoje wrażenia z wycieczki moich marzeń „Fiordy, lodowiec, Oslo” 31.07. – 05.08.2012r.
Widoki tak cudowne, że dokładnie nie można ich opisać, bo nie ma takich słów! Położenie miejsca noclegowego obłędne - między skałami i nad fiordem. Lodowiec fascynujący (informacja dla tych, którzy obawiają się wejść (wersja za 45 EUR) - nic strasznego - bezpieczna wyprawa pod opieką bardzo sympatycznego profesjonalisty, aczkolwiek nie można zapomnieć, że to nie zabawa; zadbajcie o dobre, wygodne buty lub wypożyczcie od nich). Spod lodowca wśród skał wypływa wartki potok - ach! Rejs po fiordzie pomiędzy górami - napstrykałam mnóstwo zdjęć, a przepięknych ujęć było jeszcze więcej (jeśli chcecie być na zewnętrznym pokładzie, to weźcie ciepłe rzeczy, bo wiatr Was przeszyje). Oslo – pięknie położone urocze miasto, tylko „tubylcy” mało przyjaźni. Pięknista Holmenkollen. Wschód Słońca na morzu na promie.. mmm..
Trasa autobusu to trasa widokowa poprzeplatana tunelami – nie można oderwać oczu i... obiektywu;) Pan Henryk i pan Mariusz - kierowcy profesjonalni – podziwiam. Ani przez chwilę nie obawiałam się o swoje bezpieczeństwo. (Autobus 14-metrowy!!) Poza tym mieli dla nas napoje ciepłe i chłodne o każdej porze dnia i nocy;)
Grupa ludzi, z którą byliśmy, była bardzo sympatyczna, zabawna i urocza. Wśród zupełnie nieznanych osób czułam się bardzo dobrze, co w moim przypadku jest rzadkością. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam!!!
Na koniec zostawiłam sobie Pana Waldemara – pilota i przewodnika, który pełnił tyle funkcji, że podziwiałam, że jest w stanie wszystko koordynować, tym bardziej, że plan był bardzo napięty. Do tego miał pod opieką 54 osoby!!, a martwił się o nie jak „własna matka”. Bardzo sympatyczny człowiek, a do tego profesjonalista. Posiada olbrzymią wiedzę geograficzno – historyczną. Odpowiadał rzeczowo zapytany o cokolwiek. Poza tym, jak sam mówił o sobie: „buzia mu się nie zamykała”, a opowiadał z wielką pasją. Nie było łatwo – po drodze napotykał różne trudności, ale wszystko sprawnie rozwiązywał, choć kosztowało go to wiele nerwów. Bardzo dziękujemy Panie Waldemarze!
Łucja Kapturczak

09.08.12

79
Panie Ryszardzie
W imieniu uczestników wycieczki do Norwegii chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą, osobistą opiekę, organizację i realizację nietypowego programu. Spędziliśmy cudowne 7 dni we wspaniałych krajobrazach Norwegii i Danii. Noclegi na promach i w dobrych hotelach, pięknie położonych gdzie mieliśmy możliwość odbyć wieczorne spacery, dodatkowo zwiększają nasze dobre wrażenia i wspomnienia.
Wszystkie Pana sugestie odnośnie wyżywienia i spraw bytowych sprawdziły się w pełni. Pięknie dziękujemy Pani Oli, która była naszym przewodnikiem, cieszymy się, że mieliśmy możliwość poznać Tę pełną uroku i tak dzielną młodą osobę. Wspaniale spisali się Panowie kierowcy. Prosimy podziękować pracownikom Biura za załatwienie wszystkich spraw organizacyjnych.
Serdecznie pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów
Jadwiga Kaczorowska - Prezes
Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi
90-562 Łódź, ul. Łąkowa 11

strona: www.izbabud.lodz.pl

12.06.12

78
Witam i serdecznie dziękuje za miłą współpracę.
Szczęśliwie cały program udało się zrealizować, ale chciałabym Państwu przekazać słów kilka, które możne warto uwzględnić podczas organizacji kolejnych imprez turystycznych.
1. Warto, by w miejscu zakwaterowania był jednak jakiś przedstawiciel administracji budynku- okazało się, że nie we wszystkich pokojach była pościel i ręczniki, były natomiast przerwy w dostawie wody, a nie było nikogo, kto mógłby pomóc.
2. Warto może przyjrzeć się także obiadokolacjom- przez 3 dni jedliśmy 3 razy panierowaną pierś z kurczaka i 2 razy zupę pomidorową.
3. Wycieczka do Kopenhagi z Panią Anią super, kierowcy z fantastycznymi umiejętnościami, ale przy tak napiętym programie zwiedzania konieczna byłaby jednak możliwość kupienia kawy w autokarze, a mieliśmy pecha, bo padła grzałka (warto to wcześniej sprawdzić)
4. Pan Arek przewodnik miły i profesjonalny, natomiast Pan Józef, przykro to powiedzieć, ale jako przewodnik mimo wiedzy i sympatycznego usposobienia już się nie sprawdził.
Moje uwagi wynikają z życzliwości i muszę Państwa zapewnić, że wycieczkę uznajemy za bardzo udaną.

Z pewnością wielu z nas skorzysta jeszcze z Państwa oferty lub poleci znajomym biuro turystyczne Fregata ze Świnoujścia.
Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję ( za odnalezioną apaszkę także)
Wiesława Jastrowicz
05.05.2012

77
Wycieczka bardzo udana, wszyscy uczestnicy są zadowoleni.
Dziękujemy bardzo za możliwość zwiedzenia kolejnego kawałka świata.
Wspaniali Panowie kierowcy i Pan przewodnik z takim personelem aż chce się jechać na wycieczkę.
Jeszcze raz wielkie podziękowania.
Pozdrawiam w imieniu wszystkich uczestników
Bernard Jaroni.
30.04.2012

76
Witam
Bardzo dziękuje za pomoc w realizacji moich marzeń. Wiedziałam, że Norwegia jest piękna, ale nie myślałam, że aż tak:-) Zakochałam się! I pewnie jeszcze skorzystam z usług Państwa biura.
Dziękuję za miłą atmosferę i fachową obsługę.
Kilka fotek z wycieczki po Norwegii z biurem Fregata można znaleźć na stronie tutaj: http://sezamki.geoblog.pl/podroz/17005/berlin-szczecin-swinoujscie-szwecja-norwegia
Pozdrawiam
Paula.
uczestniczka wycieczki pt."Norwegia drogą Trolli" w dniach 15.08 - 21.08.2011
26.09.2011

75
Wyrażam podziękowanie organizatorom biura Fregata
w szczególności pilotowi wycieczki pani Ani, która była pilotem do Danii i Szwecji
Uzyskaliśmy cenne informacje o tychże krajach, zapoznano nas nas z kulturą i obyczajami Szwedów i Duńczyków, poznaliśmy przepiękna architekturę i zabytki Kopenhagi.
Było fantastycznie, dziękuję i zachęcam - naprawdę zachęcam tym bardziej na tych atrakcyjnych warunkach co proponuje Fregata.
Zadowolona uczestniczka wycieczki z dnia 16.09.11

74
Wycieczka do Kopenhagi oraz Malmo w Szwecji
fantastyczna, coś niesamowitego o czym zawsze marzyłam.
Ponadto pilot pani Ania doskonały, profesjonalny, fachowy, wyjątkowy i sympatyczny człowiek.
Jestem zachwycona organizacją przebiegu całej wycieczki oraz pracą pilota, który z zaangażowaniem panował nad całością.
Polecam wszystkim planującym i niezdecydowanym tę wycieczkę. Wszystko świetnie zorganizowane, bardzo serdecznie dziękuję.
Waleria Musiolik
19.09.2011

73
Witam Serdecznie!!
Piszę do Waszego biura, aby pogratulować Wam świetnego przewodnika P.Waldka... Na wycieczce od 11.07-17.07 do Norwegi,na Lodowiec i do Oslo byłam najmłodszą uczestniczką tej wycieczki była to moja pierwsza wycieczka zarówno z Waszym biurem jak i w takie miejsce jakim jest Norwegia.P.Waldek jest bardzo mądrym i przyjaznym przewodnikiem.Przekazał nam bardzo dużo informacji i poszerzył naszą wiedzę... Był zarówno świetnym Przewodnikiem jak i bardzo miłym opiekunem całej wycieczki... Jako najmłodsza uczestniczka chciałam bardzo pogratulować i życzyć jeszcze wielu takich osób w Waszym biurze. Jestem pewna, że nie będzie to moja ostatnia wycieczka z tym biurem. Dziękuję bardzo za miłe chwile i spędzony czas. Pozdrawiamy
P.Waldka i całą ekipę pracującą w Biurze Fregata w Świnoujściu.
Marcelina i Czesława.
08.08.2011

72
W dniach 20-21.05.2011r skorzystaliśmy z Państwa usługi turystycznej ,
tj. wycieczki mostem do Kopenhagi i chcę się podzielić swoimi uwagami:
Było SUPER, nie była to nasza pierwsza wycieczka z pilotem, była bardzo dobra organizacja ze strony pilota - przewodnika tj. Pana WALDKA, zrobił to bardzo profesjonalnie, zaczynając już w Świnoujściu. Wszystko było dopięte na tzw. ostatni guzik, nie było żadnego oczekiwania, szło "jak po maśle".
Duże uznanie dla przewodnika. Z taką załogą, aż chętnie się zwiedza. Chcemy właśnie BARDZO podziękować za tak sprawnie zorganizowaną wycieczkę Będę odwiedzał waszą stronę z propozycjami wycieczek i jeśli będzie oferta, która nas zaciekawi to chętnie skorzystamy, będziemy polecać innym do skorzystania z Waszych usług.
Dziękujemy
Wiesława i Leszek Kozłowscy.
23.05.2011

71
Serdeczne podziękowania z Radomia
za profesjonalną organizację wycieczki do Skandynawii  14.09.2010 oraz rzetelną i bardzo sympatyczną obsługę pracownic Waszego biura.
Szczególne podziękowania dla kierowców, ich bezpieczna jazda pozwoliła zapomnieć nam po podróży autokarem.
Agnieszka Dolińska ze znajomymi
18.09.2010

70
Witam ,
Serdecznie dziękuję w imieniu mojej całej rodziny  za udaną i wspaniałą wycieczkę do Skandynawii, na fiordy w Norwegii dniach 27.07-03.08. 2010 r
  Katarzyna Jagodzińska
09.08.10

 
 

69
Witam

 

Dziękujemy za piękną wycieczkę. Z przyjemnością wybieżemy się na kolejne wyprawy z Państwa Biurem. Pozdrawiam Małgorzata Olczyk-Szumińska z rodziną

 

03.08.2010

68
Witam
Dnia 27.06.2010 wraz z rodziną byłam uczestnikiem wycieczki do Kopenhagi i Malmo organizowanej przez biuro FREGATA.
Wycieczka była bardzo udana, zapięta na przysłowiowy "ostatni guzik"
Pan przewodnik Waldemar bardzo ciekawie i z wielką wiedzą oprowadzał nas po wszystkich ciekawych turystycznie miejscach stolicy Danii. Służył swoją "mocną ręką" we wszystkich warunkach.
Autokar był bardzo wygodny, że nie czuło się zmęczenia. Kierowcy bezpiecznie i bez żadnego błądzenia dowozili nas na wcześniej precyzyjnie zaplanowane miejsce.
Polecam wszystkim tę wycieczkę a zwłaszcza rejs kanałami Kopenhagi bo naprawdę bardzo byliśmy zadowoleni.
Ola wraz z rodziną
28.06.2010


 

67
Bardzo dziękujemy
za zorganizowanie wycieczki do Warszawy.
Wyjazd b. się udał. Młodzież dużo zwiedziła i pełna wrażeń wróciła bezpiecznie do domów. Na początku żałowaliśmy, że Robert Baran nam nie towarzyszy, ale pan Arek naprawdę b. się starał i robił wszystko, abyśmy byli w pełni zadowoleni. Jeszcze raz dziękuję.
Do zobaczenia, do następnego razu... (może się uda - we wrześniu lub pażdzierniku Berlin albo Hansa Park z Lubeką...)
Pozdrawiam
Lidia Gawrońska
13.06.2010

 

66
Witam,
W zeszłym roku pisałam do Pana w sprawie wycieczki do Norwegii. Imprezę przeniesiono na ten rok, niestety nie była prowadzona przeze mnie, ale klienci byli w końcu w Norwegii z Państwa biurem, dałam im namiary. Piszę, ponieważ rozmawiałam z nimi i są bardzo zadowoleni z wyjazdu, z obsługi, z programu itp. Bardzo się cieszę, że w końcu impreza się odbyła, bo trochę męczyłam Pana w zeszłym roku. I cieszę się, ponieważ mam sprawdzone biuro na takie imprezy. Mam nadzieję, że jeszcze razem coś przygotujemy.
Serdecznie pozdrawiam.
Pozdrawiam
Edyta Siekierska-Stryżko
EDISS
02.06.2010

 

65
Szanowni Państwo!
Pragnę podzielić się wrażeniami z rejsu po Morzu Śródziemnym , jaki wraz z mężem odbyliśmy w dniach 05.10 do13.10.2009.za pośrednictwem Biura Podróży "Fregata".
Odczekałam kilkanaście dni ,aby zminimalizować wpływ słonecznych wspomnień , które w zderzeniu z zimną, szarą, deszczową rzeczywistością w Polsce mogłyby "polukrować" moją opinię. Minął okres "kwarantanny" w którym - z właściwą sobie dociekliwością - analizowałam przebieg wycieczki pod kątem ewentualnych słabych jej punktów i z czystym sumieniem mogę już powiedzieć, że....nie doszukałam się żadnego.
Statek Costa Pacyfica jest bajeczny!!! Wbrew moim obawom - nie okazał się przerostem formy nad treścią.Sterylnie czysty, wygodny, oferujący doskonałą kuchnię, zapewniający rozrywkę tak różnorodną, że każdy mógł znależć dla siebie coś interesującego - zadowalał nawet bardzo wyrafinowane gusta. Potwierdziły się wszystkie zapewnienia "Fregaty" w tym zakresie. Mediolan, Barcelona, Majorka, Tunezja,Malta, Rzym....to miejsca, które odwiedziliśmy za symboliczne wręcz pieniądze, gdyż "Fregata" we własnym zakresie zapewniła nam transport i przewodników( po tzw. kosztach).
Mimo kilkutysięcznej liczby pasażerów, nie czuliśmy się zagubieni ani anonimowi. Obecność Pana Ryszarda i jego niezwykle uroczej małżonki, gwarantowała nam "opiekę całodobową".W takich warunkach mogliśmy w pełni cieszyć się urokami życia, odpoczywać, zwiedzać....oddać się absolutnej beztrosce.Jednym słowem, otrzymaliśmy więcej, niż się spodziewaliśmy.Odpoczęliśmy tak, jak jeszcze nigdy!Dziękujemy za profesjonalizm , uczciwość wobec klienta a przede wszystkim za ogrom serdeczności ze strony Państwa Ryszarda i Alicji Szczepańskich.
Podróżowanie z BP "FREGATA" to prawdziwa przyjemność!
Danuta i Waldemar Skórzyńscy.
27.10.2009

 

64
Dni i noce spędzone w Portugalii dzięki "Fregacie" na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Uczestnicy wycieczki z Politechniki Śląskiej w Gliwicach

04.10.09

 

63
Witam!!!
Serdeczne podziękowania za wspaniałą "przygodę portugalską" z szefem Fregaty p.Ryszardem i uroczą i profesionalną pilotką p.Kamilą składają
Przyjaciele z Gliwic
03.10.2009

 

62
Dzień dobry,
dotychczas znałam Państwa tylko jako biuro turystyki skandynawskiej, a tym czasem taka niespodzianka!...
Wrześniowa wyprawa do Portugalii była absolutnym sukcesem. Doskonale zorganizowana i do poznawania Portugalii i do odpoczynku. Znakomite miejsce noclegowe w Ericeira w wygodnych apartamentach. To naprawdę doskonała koncepcja poznawania kraju i wypoczynku. Super pilotka! Dziękujemy i tak trzymać ;)
Uczestnicy wycieczki
03.10.2009
 

61
Witam!!!
W dniu 19.08.2009r. byłem wraz z moją rodziną na wycieczce do Kopenhagi.
Szanowni Państwo wycieczka była zorganizowana super, zmieniłbym tylko program wycieczki rezygnując z muzeum Carlsberg na rzecz zabytków Malmo.
Przewodnik w osobie Pana Witka to skarb firmy, życzę wam więcej takich ludzi.
Już zbieram kasę na wycieczkę do Norwegii.
Pozdrawiam!
Do Zobaczenia.
Janusz z rodziną.
22.08.2009 

60
Szanowni Państwo
Serdecznie dziękuję za cudowną wycieczkę do Legolandu w dniu 9 sierpnia br. Był to dla nas niezapomniany dzień.
Z chęcią ponownie skorzystamy z oferty biura, tym razem marzymy o wycieczce 3 stolice:-)
Gorące pozdrowienia dla Pani Martynki i Panów Kierowców.
Ania
15.08.09 

59
Dzień dobry,
Serdecznie dziękujemy Państwu za pasjonującą wycieczkę do Norwegii w dniach 26.07 - 02.08.2009 r. Zagwarantowaliście Państwo wszystko, czego oczekiwaliśmy - bajeczne widoki, dziewiczą przyrodę, przytulne hoteliki, bezpieczną podróż. Szczególne podziękowania dla Pana Ryszarda i Pani Magdy za pasję i prawdziwe zainteresowanie Norwegią, które znaleźliśmy w każdej rozmowie, w przygotowaniu wycieczki i każdym dniu tam spędzonym. Kraj jedyny w swoim rodzaju, wspomnienia na całe życie.
Pozdrawiamy słonecznie z Płocka.
Iwona, Paweł i Martyna
10.08.2009 

58
Dziękuję
za wspaniale zorganizowaną wycieczkę do Kopenhagi, w trakcie której mogłam poznać urokliwe miejsce jakim jest właśnie stolica Danii.
Mile zaskoczył mnie sposób prowadzenia wycieczki przez przewodnika, tj. Pana Witka, który okazał się osobą wyjątkowo sympatyczną jak również posiadającą ogromną wiedzę na temat Kopenhagi i umiejącą ją przekazać w sposób niezwykle atrakcyjny.
Ewa Kolasa
12.08.09 

57
Witam ,
Serdecznie dziękuję w imieniu grupy z Torunia za udaną i wspaniałą wycieczkę do Skandynawii, na fjordy w Norwegii dniach 26.07-02.08. 2009 r
Kierownik grupy
Stenia
05.08.09 

56
Witam ,
chciałem podziękować za bardzo ciekawą i bardzo sprawnie zorganizowaną wycieczkę: Nr imprezy: 001/m/F Nazwa imprezy: Kopenhaga i most Oresund, Szwecja , Data i godzina wyjazdu: 17-07-2009 02:00.
Pozostawiła miłe wrażenia i na pewno polecę Wasze biuro podróży moim znajomym.
Dziękuję i pozdrawiam
19.07.09
Jerzy Łukasik. 

55
Dzień dobry
Byliśmy uczestnikami wycieczki do Malme i Kopenhagi w dniu 7 czerwca 2009r. Nasza przygoda rozpoczęła się w nocy o godz. 1.00, w Międzyzdrojach.
Chcieliśmy serdecznie Państwu podziękować za wspaniale zorganizowaną wyprawę! Szczególnie dziękujemy Panu Witkowi za pokazanie pięknych miejsc i za wszystkie opowieści i legendy, którymi Pan Witek sypie z rękawa. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Pana kompetencji, uroku osobistego i niezwykłego zaangażowania.
Pozdrawiamy serdecznie!
Renata i Tomasz Sikorscy
20.06.2009
Aleksandrów Łódzki


 

54
Witam!
Emeryci z Sopotu bardzo dziękują za wspaniałą , pełną wrażeń wycieczkę na trasie Sopot - Sztokholm - Oslo i fiordy - Szczecin. Organizacja wycieczki była na najwyższym poziomie.
Dobrze przygotowana trasa, wspaniała pilotka Pani Magda zaraziła nas entuzjazmem i pasją do zwiedzania Skandynawii. Pomimo młodego wieku posiada bardzo dużą wiedzę i wspaniale ją przekazywała, nie mówiąc już o stałej opiece nad nami. Dziękujemy również Pani Ani, która dzielnie wspierała Panią Magdę. Podziękowania i wyrazy uznania należą się również. Kierowcom Panu Leszkowi i Bogusiowi za dbanie o nasze żołądki. Zupki i kiełbaski były wspaniałe i o każdej porze. Podziwialiśmy również ich profesjonalizm w prowadzeniu autokaru po górzystych terenach , przez co czuliśmy się bardzo bezpiecznie i mogliśmy delektować się pięknymi widokami. Dziękujemy Panu Waldkowi za oprowadzanie nas po Szczecinie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o tym mieście. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania dla Pana Dyrektora Ryszarda Szczepańskiego za zorganizowanie dla nas tak pięknej wyprawy. Pan Ryszard jest wielkim pasjonatem i entuzjastą turystyki, zaplanowane przez niego wycieczki w których uczestniczyliśmy ( Kopenhaga i Malme oraz Wyspa Uznam w 2008 r. i ta ostatnia do Norwegii od 03.09 czerwca 2009r.) były niepowtarzalne i bardzo ciekawe. Mamy wiele pięknych wspomnień i zdjęć oraz nadzieję, że nasza grupa, która szykuje się do wyjazdu w sierpniu, będzie również tak zadowolona jak my jesteśmy.
Dziękujemy i pozdrawiamy
w imieniu uczestników wycieczki Krystyna Konczanin
Przewodnicząca Rejonowego Zarządu PZE,Ri I w Sopocie
Sopot 14.06.2009r.
 

53
Witam!
Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę wycieczki do Kopenhagi w dniu 23.05.2009r.
obsłudze autobusu Panu Witkowi,Bogdanowi,a szczególne podziękowanie ślę dla Pana Leszka.
Przesyła
Alina Ruta uczestniczka wycieczki
Wysoka 05.06.2009

 

52
Korzystłam z usług Waszej firmy
– czyli byłam uczestnikiem wycieczki do Berlina. Wycieczka była profesjonalnie zaplanowana – czas optymalnie wykorzystany. Jednym z najmocniejszych punktów była praca pilota – przewodnika pana Wojciecha Karczewskiego. Tryskał wiedzą, ale jak sam mówił „nie zamulał” turystów. Mówił tyle i to co trzeba.
Na pochwałę zasługuje też praca kierowców p. Leszka i p. Mirka
Lidia i Franciszek Płatkowie
Świnoujście 02.09.2008

51
W imieniu grupy
uczestniczącej w wycieczce jednodniowej do Kopenhagi w dniu 27.09.2008 chciałabym złożyć na ręce kierownictwa serdeczne podziękowania. Cały wyjazd zorganizowany był w sposób profesjonalny. Szczególnie zauroczeni byliśmy wiedzą i sposobem jej przekazania przez naszego przewodnika Pana Witka. Pan Witek jest osobą wysoce kompetentną, zaangażowaną i otwartą. Dbał o wszystkich uczestników wycieczki a dodatkowo "załatwił" nam przepiekną pogodę.
Chciałabym jeszcze raz przeprosić Panią Karolinę za nocne telefony alarmowe i pogratulować jej cierpliwości.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane współpracować.
Pozdrawiam
Katarzyna Rzyha
30.09.2008

 

50
Dziękujemy
za dobrze zorganizowaną wycieczkę do Norwegii.
Pilotka Pani Magda jest osobą przemiłą, kompetentą i wprowadzającą w dobry i spokojny nastrój.
Barbara i Bolesław Janke
Świnoujście 18.08.08
 

49
Uprzejmie informujemy,
iż wyrażamy niezmierną wdzięczność Panu Witoldowi, który zdobył uznanie wszystkich uczestników wycieczki odbytej przez Nas w dniu 04.09.08 do Kopenhagi. Obowiązek przewodnika i opiekuna grupy wypełnił w sposób profesjonalny, co świadczy o Jego wysokich kompetencjach merytorycznych, organizacyjnych i psychologicznych. Swój szacunek do Pana pilota wycieczki wyrażamy z pozycji osób z wieloletnim doświadczeniem turystycznym i pedagogicznym. Pana Witolda cechuje wysoka kultura osobista, rzadko spotykane niezwykłe zaangażowanie i ogromna odpowiedzialność zawodowa czym zaskrobił sobie Naszą sympatię i podziw. Życzymy Mu coraz większej satysfakcji z wykonywanej pracy, a Państwu gratulujemy wspaniałego pracownika promującego pozytywny wizerunek Waszej firmy.
W imieniu nauczycieli emerytów woj. świętokrzyskiego przebywajacych na wczasach w Pobierowie
Irena Grudzień
Barbara Kądziela
19.09.2008
 

48
Serdeczne podziękowania z dalekiego :) Szczecina
za profesjonalną organizację wycieczki Berlin -Poczdam w dn.13.09.2008 oraz rzetelną i bardzo sympatyczną obsługę Pracownic Biura.
A na przyszłość może być tak Drezno? hahahaha.
Agnieszka Przybylska-Kurylak.
18.09.2008

 

47
Dzień dobry
W dniach 19-24.08.2008 uczestniczyłam wraz z córką Agatą w wycieczce autokarowej do Norwegii (Fiordy, Lodowiec, Oslo). Bardzo chciałabym podziękować za przemiłą atmosferę oraz wspaniałą, w pełni profesjonalną organizację wyjazdu. Szczególne podziękowania należą się tu Pani Magdalenie, która zawsze pogodna i otwarta na wszelkie pomysły uczestników towarzyszyła nam od rana do nocy oprowadzając i opowiadając o ciekawych miejscach i ludziach oraz wspierając w załatwianiu wszelkich spraw w trakcie naszej wycieczki.
Pozdrawiam serdecznie
Grażyna Owczarek z Gdańska
Gdańsk, dn.28.08.08

46
Szanowny Panie
Przesyłamy Panu płytkę DVD z filmem naszego autorstwa z wycieczki do Norwegii w dniach 19-20.07.2008. Jest to wyraz wdzięczności za perfekcyjnie zorganizowaną wycieczkę i niezapomniane przeżycia. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję być jeszcze klientami Pańskiego Biura.
Prosimy także o przekazanie podziękowań i wyrazy uznania za wspaniałą oraz profesjonalną pracę Pani Magdalenie oraz Panom Ronaldowi i Mirosławowi.
Do podziękowań dołączają się także Państwo Łękawscy oraz Państwo Raczkowie z którymi wspólnie obejrzeliśmy wczoraj ten film.
Marianna i Antoni Płoszajowie
Gliwice 14.08.2008

45
Witam!
Gratulacje dla PANA RYSZARDA!!!!
Dziękujemy zgłosimy się za rok napewno do PANA bez gorączki!! Państwa biuro jet naprawdę zawodowe!! Bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Jedziemy do Walii i Szkocji w niedzielę na 8 dni.Norwegia dalej nas interesuje, ale już nie w tym roku.Mąż już wie,że będzie miał urlop od 1-22 sierpnia 2009 r.Zgłosimy się do pana. SORY!
Naprawdę pełny profesional!!!!
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy!!
Janina
06.08.08

44
Witamy,
byliśmy uczestnikami wycieczki o powyższym numerze. Było super. Serdecznie dziękujemy. Będziemy polecać znajomym.
Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów Państwa Firmie.
Marianna i Antoni Płoszaj z imprezy nr 022/BFDTO/5n/samolot

43
Serdeczne podziękowania
dla pani Magdy za bardzo dobrą organizację wycieczki 021/F1/3n/wawa/lot i za zaangażowanie w jej obsługę. Składają uczestniczki - Halina i Monika.
Warszawa, 27.07.08


 

42
Wyprawa drogą Trolli
Norwegia, 15-20 lipca 2008

Biuro Turystyki Skandynawskiej FREGATA ze Świnoujścia (www.fregata.pl) było organizatorem naszej wycieczki do Norwegii na trasie Kraków-Oslo-Geilo-Bergen-Laerdal-Dombas-Lillehammer-Oslo-Warszawa. Samolotem do Oslo, a potem komfortowy autokar na terenie Norwegii.
Szczegółowy program wycieczki był jeszcze na etapie przygotowań konsultowany z Kierownikiem Biura FREGATA, Panem Ryszardem Szczepańskim, i uwzględniał wszystkie nasze sugestie.
Zatem od pierwszych rozmów z panem Ryszardem …. Z przyjemnością konstatowaliśmy otwartość i elastyczność, dodatkowo uwzględniającą możliwości finansowe uczestników wycieczki. Nasze oczekiwania były potem konsekwentnie realizowane, czyniąc tę wyprawę marzeń istotnie wspaniałą!
Pan Ryszard … pilotował naszą grupę z Krakowa do Oslo, przekazując tam pod opiekę doskonale przygotowanej, znającej Norwegię i ślicznej Pani Magdy Krempy i – jak się okazało na całej, niekiedy ekstremalnie trudnej trasie (Droga Orłów, Droga Trolli) – fantastycznych kierowców, Panów Ronalda Mullera i Mirosława Stróżyńskiego.
Bogaty program wycieczki wypełniliśmy z naddatkiem! Pani Magda Krempa nie tylko doskonale przekazywała bogatą, wszechstronną wiedzę o Norwegii i Norwegach, a często całej Skandynawii, ale też znakomicie pilotowała autokar. Nie błądziliśmy nigdy, w samą porę trafialiśmy na wszystkie przeprawy promowe i inne wyznaczone miejsca oraz do hoteli. To nieczęste doświadczenie punktualności i kompetencji!
Odurzeni krajobrazem i utrudzeni zwiedzaniem trafialiśmy na nocleg do komfortowych hoteli – w każdym bez zbędnej zwłoki rozdzielane były pokoje i przekazywane klucze… Na przykład rano zwiedzaliśmy Bergen, potem wzdłuż fiordów jechaliśmy do Voss i dalej do Gudvangen – z przystankiem przy malowniczym wodospadzie Tvinnefoss, aż dotarliśmy do historycznego hotelu Stalheim – z zapierającym dech widokiem na dolinę Naeroydalen. Kolacja, a właściwie wyszukane przyjęcie w salach jadalni hotelu Stalheim i potem koncert fortepianowy w pięknych starych wnętrzach hotelu, ogrzewanych wieczorem kominkowym płomieniem, spacer starą drogą w dolinę Naeroydalen i nocleg w komfortowych stylowych sypialniach – pozostaną wspaniałym wspomnieniem na zawsze.
Każdy dzień rozpoczynaliśmy wspólnym śniadaniem w hotelowych jadalniach. Próbowaliśmy norweskie przysmaki – łososie, kozi ser przyprawiany karmelem podawany tam z malinową konfiturą – do syta, bez pośpiechu, przy ładnie nakrytych stołach w gustownych wnętrzach. Trzy z sześciu dni pobytu w Norwegii kończyły się równie wykwintna kolacją.
Pani Magda zawsze oferowała pomoc i zawsze oddawała nam swój czas; oferowała pomoc i jeszcze dodatkowy spacer wieczorem (chociaż wieczór nie jest tam o tej porze roku ani ciemny, ani wprowadzający w głęboką noc – po prostu jest widno!). Po Operze w Oslo chodziliśmy już po północy, w deszczu – było pięknie! A w podróży autokarem niby mimochodem Pani Mada włączała DVD – nagrania koncertu filharmoników z Oslo, z muzyką norweskiego kompozytora, Edwarda Griega, którego pomnik widzieliśmy w Bergen.
To było naprawdę niezwykłe sześć dni w sercu wspaniałej przyrody, fiordów i wodospadów, skalistych urwisk i klifów górskich, rwących rzek, aż po jęzor lodowca Jostedalsbreen… Ponad dwa tysiące kilometrów.
Dzięki znakomitej organizacji, niezwykle umiejętnie przekazującej wiedzę i informacje Pani Pilot i doskonałym, zawsze uśmiechniętym Panom Kierowcom, nic nie zakłócało naszych wrażeń. Byliśmy zawsze we właściwych miejscach o czasie. Zawsze były to miejsca wyszukane jakby specjalnie dla nas.

Polecam także serdecznie doświadczenie Pani dr Ewy Łękawskiej – organizatora tej wycieczki ze strony jej uczestników. Jej bezpośrednia współpraca z kierownikiem Biura FREGATA, Panem Ryszardem Szczepańskim i otwartość Pana Ryszarda na dostosowanie programu wycieczki do woli jej uczestników sprawiły, że sukces wyprawy Fiordy drogą Trolli został wspaniale osiągnięty! Dla nas była to wyprawa drogą Trolli, ale wiemy, że jest także w ofercie FREGAT Norwegia dla zuchwałych – z raftingiem po rwących potokach i rzekach i potem zdobywaniem lodowca… To znaczy, że z Biurem Turystyki Skandynawskiej FREGATA można jechać na północny koniec świata – komfortowo, bezpiecznie, punktualnie. Gratulujemy i serdecznie za naszą wyprawę dziękujemy.

W imieniu wszystkich uczestników tej wspaniałej wyprawy
Anna Bieniecka i Ewa Łękawska
Gliwice, 23 lipca 2008 r.


 

41
Podziękowanie
W imieniu swoim i koleżanki chcę podziękować za wspaniałą opiekunkę wyprawy do Norwegii z 30 kwietnia 2008r. Pani Magda to elokwentna i młoda osoba posiadajaca wiedzę i wspaniale ją przekazująca. Jest perfekcjonistką i pasjonatką tego co robi, dzięki niej Norwegia wydała się jeszcze ładniejsza i piękniejsza. I nie jest to tylko nasza opinia, wszyscy uczestnicy nasze zdanie podzielali.
Sedecznie dziękujemy Pani Magdzie, kierowcom, firmie życzymy sukcesów a sobie - szybkiego spotkania z Panią Magdą na ścieżkach rowerowych w Świnoujściu!
Alicja Kurczyk, Bożena Skalska
Ś-cie 12.05.2008r.


 

40
Witam serdecznie
Piszę do Państwa ponieważ chciałam raz jeszcze podziękować za wspaniałą wakacyjną wycieczkę do Norwegii w dniach 13-19.08.2007. Jestem naprawdę pod wrażeniem nie tylko przepięknych miejsc które zobaczyliśmy, ale również profesjonalizmu z jakim zorganizowany był wyjazd. Przewodniczka z którą mieliśmy szczęście podróżować, przybliżyła nam Norwegię poprzez wielką wiedzę na temat tego kraju, a także zaraziła entuzjazmem, pasją i miłością do zwiedzania Skandynawii. Kierowcy są doskonałymi profesjonalistami, którzy sprawiali że czułam się całkowicie bezpiecznie, pomimo faktu że jest to teren górzysty. Noclegi znajdowały się w spokojnych, czystych hotelikach, w przepięknych zakątkach, gdzie witano nas jak przyjaciół.
Bardzo dziękuję za wszystkie wspomnienia których mi Państwo dostarczyli.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Aleksandra Wójcik
p.s. Dziękuje również za przysłanie dyplomu dla mojej córki Karoliny. Bardzo sie ucieszyła :)
2007.11.28


 

39
Dzień dobry!
Chciałam serdecznie podziękować za wspaniałą wycieczkę do Norwegii, którą odbyłam z Waszą firmą w sierpniu tego roku, a dokładnie od 13-19 sierpnia. Były to fiordy, droga Troli i Oslo. Przewodniczką była pani Magda ( niestety nie pamiętam nazwiska) i opowiadała nam bardzo ciekawie o wszystkich odwiedzanych miejscach. Dowiedziałam się wiele o Norwegii, zobaczyłam cudowne krajobrazy, a największe wrażenie zrobił na mnie lodowiec. Przesyłam trzy zdjęcia, które możecie Państwo ewentualnie wykorzystać , a zrobiliśmy ich z mężem ponad tysiąc. Teraz często przeżywamy te podróż jeszcze raz, oglądając fotki i filmy. Przepraszam, ze dopiero teraz piszę, ale wcześniej inne bieżące sprawy zaprzątały mi głowę. Jeszcze raz dziękuję, wycieczka była wspaniale zaplanowana i zorganizowana! :-)
Życzymy pracownikom firmy dalszych sukcesów - pozdrawiamy,
Anna i Jakub Dawidowscy z Wrocławia :-)
2007.10.14


 

38
Prosze pozdrowić
Panią Magdę ze Swinoujscia, która pilotowała ostatnio wycieczke bankowców do Kopenhagi.Naprawde ciekawie opowiadała o Danii i życiu codziennym mieszkanców tego państwa. Nie sposób wszystkiego zobaczyc w jeden dzień, ale i tak jestesmy zadowoleni.Buziaki dla pani Magdy za pełen profesjonalizm i kulturę :)
Pozdrawiam, Tomasz
2007.09.18
 

37
Dear Mr Ronald and Mr Lutz
I am writing to thank you one more time for yours good and safety driving during our travel to Norway!!! How Ronald drove on Troll way made a strong impression on us!!!! On the other hand Lutz drove carefully in the night. For long time we will remember national anthem which were played in the borders. We wish you always wide road!!! All the best and regards! P.S.Die Wurst war sehr gut! (I am sorry if I made some mistakes in last sentence).
Agnieszka Koziorowska and all family Koziorowscy from Poznan.
2007.08.20


 

36
Witam!
Witam serdecznie! Przede wszystkim chcę bardzo podziękować za świetnie zorganizowaną i pełną wrażeń wycieczkę do Norwegii "Droga Troli, Lodowiec, Oslo" w dniach 13-19.08. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i będziemy znajomym polecać Wasze biuro, a pewnie i sami jeszcze skorzystamy z Waszych usług. Ponieważ firma, w której pracuję........(informacje tylko do wiadomości biura)
Pozdrawiam, Lidia Tepli
2007.08.20


 

35
Witam!
W dniu 1 sierpnia 2007 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Kopenhagi i Malmoe, organizowanej przez Państwa biuro. Była to bardzo dobrze przeprowadzona wyprawa, wspaniałe widoki, niesamowity przejazd przez Cieśninę Oresund i bajeczna Kopenhaga:). Szczególne słowa pochwały należą się pilotce Pani Asi, jej profesjonalizm w podejściu do obowiązków zrobił na nas naprawdę duże wrażenie. Świetne przygotowanie merytoryczne, obszerna wiedza o odwiedzanych krajach, uprzejmość, łatwość w przekazywaniu istotnych informacji, swoboda w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami wycieczki, to wszystko sprawiło, że wycieczka będzie dla nas niezapomnianym wydarzeniem. Z pewnością w przyszłym roku również skorzystamy z Państwa oferty.
pozdrawiamy Marcin z Bydgoszczy i Ala z Torunia
2007.08.09


 

34
Witam!
22 lipca 2007r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Danii i Szwecji. Bylo super! Tylee zobaczyć w ciągu doby! Duże wrażenie zrobił na nas przejazd mostem Oresund. Co prawda ze wzgl. na deszcz nie dane nam bylo płynąć kanałami Kopenhagi, ale pani Asia - nasza pilotka, szybko znalazla "obiekt zastępczy" godny zwiedzenia. Na uznanie zasługują też panowie kierowcy, którzy byli bardzo życzliwi i szczęśliwie dowieźli nas do celu. W przyszłym roku równiez planujemy skorzystać z usług Państwa Biura. Może w ofercie na przyszły rok znajdzie sie więcej autokarowo-promowych 1-dniowych wycieczek? Pozdrawiamy.
Iwona, Piotr i Weronika z Wrześni
2007.08.06


 

33
Witam!
Chciałam serdecznie podziękować za organizację wycieczki autokarowo-promowej do Danii i Szwecji w dniu 29.07.07. Program bardzo atrakcyjny! Organizacja bez zarzutu! Osoba Pilotki ( Młoda Pani - Asia, blondynka z półdługimi lokami) zasługuje na bardzo pochlebną opinię:duża wiedza o zwiedzanych

 

Wycieczka do legolandu

Od 190 PLN
 

Wycieczki do laponii - NIEZWYKŁA LAPONIA Z FREGATĄ

Od 2950 PLN
 

Wycieczki do Norwegii - Norwegia w zimowej szacie

Od 3850 PLN
 

Rejsy statkiem do skandynawii

 

Wycieczka do Skandynawii - Norwegia Oslo oraz Dania Kopenhaga. Gorąco zapraszamy

 

Droga Troli - Wycieczka do Norwegii - Oslo - Fiordy - Przygoda

 

Rejs po morzu Śródziemnym - 8-dniowy

 

Rejs wycieczkowy po morzu Śrudziemnym

 

”Meet Santa” to oferta skierowana zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, które zawsze marzyły, aby nie tylko odwiedzić Mikołaja z Laponii, ale również zamieszkać w samym sercu krainy zorzy... na kręgu polarnym...w wiosce samego Mikołaja, tuż obok Jego biura !

 

Wycieczka - Szlak Pielgrzymów do św. Olafa

 
Program wycieczki:

Dzień 1

21:00 spotkanie z przewodnikiem na Terminalu Promowym w Świnoujściu, zaokrętowanie na promie; godz. 22:30 wyjście promu ze Świnoujścia do Ystad, dyskoteka, nocleg.

Dzień 2 06:30 przyjście promu do Ystad..........................

 

Nocujemy w Świnoujściu w apartamencie a bawimy się w  Tropical Island

Od 299 PLN